Skinny Sparkling Rose Prosecco Non Alcoholic - 75cl (Μηδέν Θερμίδες)
£5.99
£7.99
Δωρεάν Παράδοση σε παραγγελίες άνω των 60 £ (Δευτέρα-Παρασκευή πριν από τη 1 μ.μ.)
Περιγραφή
Skinny Sparkling Rose Non Alcoholic 0.0% - 75cl
Ζήστε το μη αλκοολούχο Αφρώδη Ροζέ μας, με τη λεπτή ροζ απόχρωση των ανθέων και τις λεπτές, αναβράζουσες φυσαλίδες του. Η ζωντανή μύτη αποκαλύπτει ελκυστικά αρώματα φρεσκοτριμμένου βατόμουρου και ροδάκινου. Στο στόμα, προσφέρει πολυτελή υφή και εξαιρετική ισορροπία, με εκλεπτυσμένες γεύσεις που μαγεύουν τις αισθήσεις.
Αποθήκευση: Φυλάσσετε σε δροσερό μέρος μακριά από το άμεσο ηλιακό φως.
Συστατικά
Νερό, Οξύ (Μηλικό Οξύ), Αρώματα, Ρυθμιστής Οξύτητας (Κιτρικό νάτριο), Γλυκαντικά (Σουκραλόζη, Ακετοσουλφάμη Κ), Συντηρητικό (βενζοϊκό νάτριο), Χρώματα (Θειώδες άλας Καραμέλα αμμωνίας, Carmoisine).
Αλλεργιογόνα
Για αλλεργιογόνα δείτε τα συστατικά στο τολμηρός.
Διατροφικές πληροφορίες
| Τυπικές τιμές | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια (kJ) | 6 kJ/2 Kcal |
| Λίπος | 0g |
| Εκ των οποίων κορεσμένα | 0g |
| Υδατάνθρακες | 0g |
| Από τα οποία σάκχαρα | 0g |
| Πρωτεΐνη → | 0g |
| Αλάτι | 0.2g |
Με σιγουριά πιο υγιεινό. Πεντανόστιμα γεμάτο γεύση.