Δαχτυλίδια ροδάκινου Pandy Candy
£1.99
Σε απόθεμα - Συνήθως αποστέλλεται εντός 24 ωρών
Δωρεάν Παράδοση σε παραγγελίες άνω των 60 £ (Δευτέρα-Παρασκευή πριν από τη 1 μ.μ.)
Περιγραφή
Δαχτυλίδια ροδάκινου Pandy Candy
Κρίκοι ροδάκινου – η πρώτη μας καραμέλα που συνδυάζει αφρό και ζελέ. Συνδυάζονται και δημιουργούν την τέλεια υφή με μια γλυκιά γεύση ροδάκινου.
- Νέα κατηγορία γλυκών
- Μόνο 1 γραμμάριο ζάχαρης ανά σακούλα
- Υπέροχη γεύση
- Ιδανικό για όλες τις διαστάσεις
- Μια πιο φιλική προς το κλίμα τσάντα
Συστατικά
Ροδάκινο Δαχτυλίδια
Πολυδεξτρόζη (φυτικές ίνες), ισομαλτο-ολιγοσακχαρίτες*, γλυκαντικά (ερυθριτόλη, ακεσουλφάμη-Κ, σουκραλόζη), ζελατίνη (βοοειδών), ρυθμιστής οξύτητας (E296), αρώματα, χρώματα (μαύρο καρότο, E160a, E150b), επιφανειακή επεξεργασία (ερυθριτόλη, E296, E903). *πηγή γλυκόζης
Διατροφικές πληροφορίες
Ροδάκινο Δαχτυλίδια
| Διατροφικά | 100g |
|---|---|
| Ενέργεια (kj) | 593 |
| Kcal | 140 |
| Λίπος | 0g |
| Εκ των οποίων Κορεσμένα | 0g |
| Υδατάνθρακες | 17g |
| Εκ των οποίων σάκχαρα | 1.2g |
| Πρωτεΐνη → | 4.2g |
| Αλάτι | 0.06g |
Με σιγουριά πιο υγιεινό. Πεντανόστιμα γεμάτο γεύση.