Δαχτυλίδια καραμέλας με λεπτή βρώμη - 375 γρ.
€3,95
Σε απόθεμα - Συνήθως αποστέλλεται εντός 24 ωρών
Δωρεάν Παράδοση σε παραγγελίες άνω των 60 £ (Δευτέρα-Παρασκευή πριν από τη 1 μ.μ.)
Περιγραφή
Δαχτυλίδια καραμέλας με λεπτή βρώμη – 375 γρ.
Χαρίστε στον εαυτό σας τη γλυκιά, χορταστική τραγανότητα του Δαχτυλίδια καραμέλας με λεπτή βρώμη – ελαφριές ροδέλες βρώμης επικαλυμμένες με φυσική γεύση καραμέλας που κάνουν κάθε μπουκιά ακαταμάχητη. Ιδανικές για πρωινό ή σνακ, προσφέρουν μια απολαυστικά τραγανή υφή με μια νότα γλυκύτητας καραμέλας.
Κατασκευασμένο από 100% φυσικό συστατικά, αυτό το δημητριακό είναι βίγκαν, υψηλή σε φυτικές ίνεςκαι περιέχει χωρίς προσθήκη ζάχαρης, καθιστώντας το μια υγιεινή επιλογή για μια ισορροπημένη διατροφή. Πλούσιο σε φυτικές ίνες, σας βοηθά να αισθάνεστε χορτάτοι για μεγαλύτερο χρονικό διάστημα, ενώ παράλληλα υποστηρίζει την υγιή πέψη.
Απολάυστε Δαχτυλίδια καραμέλας με λεπτή βρώμη με γάλα, την αγαπημένη σας φυτική εναλλακτική, ή πασπαλισμένο πάνω από γιαούρτι ή smoothie bowls – ένας φυσικά νόστιμος τρόπος για να ξεκινήσετε τη μέρα σας.
Συστατικά
Δαχτυλίδια καραμέλας
ΣΥΣΤΑΤΙΚΑ: Ολικής αλέσεως Βρώμη αλεύρι 54%, κόκκος καλαμποκιού, φρουκτόζη, σκόνη χουρμά 5%, σιρόπι αγαύης 4%, σιρόπι γλυκόζης, ηλιέλαιο, Κριθάρι εκχύλισμα βύνης, διογκωτικό μέσο: ανθρακικό ασβέστιο, φυσικά αρώματα, αλάτι, αντιοξειδωτικό: εκχύλισμα τοκοφερόλης.
Συμβουλές για αλλεργίες: Περιέχει σόγια και γλουτένη. Μπορεί να περιέχει ξηρούς καρπούς και γαλακτοκομικά προϊόντα.
Φυλάσσεται σε ξηρό μέρος, σε θερμοκρασία περιβάλλοντος.
Διατροφικές πληροφορίες
Δαχτυλίδια καραμέλας
| Διατροφικά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια (kJ) | 1553 |
| Ενέργεια (kcal) | 367 |
| Λίπος | 3.6g |
| Εκ των οποίων κορεσμένα | 0.6g |
| Υδατάνθρακες | 72g |
| Από τα οποία σάκχαρα | 23g |
| Ινα | 6.3g |
| Πρωτεΐνη → | 8.9g |
| Αλάτι | 0.2g |
Με σιγουριά πιο υγιεινό. Πεντανόστιμα γεμάτο γεύση.