Pandy Candy Ξινά Κρανία
Χωρίς γλουτένη
Χαμηλή ζάχαρη
Καινούργιο
Κανονική τιμή
Τιμή μονάδος
για
€2,95
Χαμηλό σε απόθεμα
Σε απόθεμα - Συνήθως αποστέλλεται εντός 24 ωρών
Δωρεάν Παράδοση σε παραγγελίες άνω των 60 £ (Δευτέρα-Παρασκευή πριν από τη 1 μ.μ.)
Περιγραφή
Pandy Candy Ξινά Κρανία
Ένας λαχταριστός συνδυασμός γλυκύτητας βατόμουρου με την ξινή πινελιά λεμονιού. Η τέλεια ισορροπία γλυκού και ξινού!
- Μόνο 1 γραμμάριο ζάχαρης ανά σακούλα
- Υπέροχη γεύση
- Ιδανικό για όλες τις διαστάσεις
- Μια πιο φιλική προς το κλίμα τσάντα
- Χωρίς γλουτένη
Συστατικά
Ξινά κρανία
Πολυδεξτρόζη (διαιτητικές ίνες), ισομαλτο-ολιγοσακχαρίτες*, νερό, γλυκαντικά (ερυθριτόλη), ζελατίνη (βοοειδών), ρυθμιστής οξύτητας (μηλικό οξύ), συμπύκνωμα από μαύρο καρότο, πορτοκαλί καρότο, αρώματα, γλυκαντικό (ακεσουλφάμη Κ, σουκραλόζη), επιφανειακή επεξεργασία (καρναουβικός κηρός). *Πηγή γλυκόζης.
Διατροφικές πληροφορίες
Ξινή Κόλα Ανδρείκελα
| Διατροφικά | 100g |
|---|---|
| Ενέργεια (kj) | 579 |
| Kcal | 140 |
| Λίπος | 0g |
| Εκ των οποίων Κορεσμένα | 0g |
| Υδατάνθρακες | 16g |
| Εκ των οποίων σάκχαρα | 1.2g |
| Πρωτεΐνη → | 4.0g |
| Αλάτι | 0.06g |
Χωρίς ζάχαρη
Χωρίς Γλουτένη
Χαμηλές θερμίδες
Vegan
κετο
Χωρίς λιπαρά
Με σιγουριά πιο υγιεινό. Πεντανόστιμα γεμάτο γεύση.