Pandy Candy Fluffy Clouds
Χαμηλή ζάχαρη
Καινούργιο
Κανονική τιμή
Τιμή μονάδος
για
€2,95
Σε απόθεμα - Συνήθως αποστέλλεται εντός 24 ωρών
Δωρεάν Παράδοση σε παραγγελίες άνω των 60 £ (Δευτέρα-Παρασκευή πριν από τη 1 μ.μ.)
Περιγραφή
Pandy Candy Fluffy Clouds
Μαλακά μασώμενα μπισκότα με γεύση γλυκιάς άγριας φράουλας και φρουτώδους πράσινου μήλου.
- Μόνο 1 γραμμάριο ζάχαρης ανά σακούλα
- Υπέροχη γεύση
- Ιδανικό για όλες τις διαστάσεις
- Μια πιο φιλική προς το κλίμα τσάντα
Συστατικά
Αφράτα σύννεφα
Πολυδεξτρόζη, ισομαλτο-ολιγοσακχαρίτες*, νερό, ζελατίνη (βοοειδών), ρυθμιστής οξύτητας (E296), εκχύλισμα από (μαύρο καρότο, σπιρουλίνα, πορτοκαλί καρότο), αρώματα, γλυκαντικό (ερυθριτόλη, ακεσουλφάμη Κ, σουκραλόζη), επιφανειακή επεξεργασία (ερυθριτόλη, E296, E903). *Πηγή γλυκόζης.
Διατροφικές πληροφορίες
Αφράτα σύννεφα
| Διατροφικά | 100g |
|---|---|
| Ενέργεια (kj) | 573 |
| Kcal | 140 |
| Λίπος | 0g |
| Εκ των οποίων Κορεσμένα | 0g |
| Υδατάνθρακες | 16g |
| Εκ των οποίων σάκχαρα | 1.3g |
| Πρωτεΐνη → | 4.0g |
| Αλάτι | 0.06g |
Χωρίς ζάχαρη
Χωρίς Γλουτένη
Χαμηλές θερμίδες
Vegan
κετο
Χωρίς λιπαρά
Με σιγουριά πιο υγιεινό. Πεντανόστιμα γεμάτο γεύση.